top of page

צוות המכון

הצוות שלנו מורכב מאנשי טיפול בעלי תחומי ההתמחות לטיפול רגשי בכלל דרגות הקושי. כל אדם הפונה אלינו, יוכל לקבל את הסיוע והמטפל או המטפלת המתאימים עבורו, אשר יפתח בפניו אפשרויות להתמודדות עם קשיים ודילמות בחייו. אנחנו כצוות מאמינים ביצירת קשר טיפולי מקבל ותומך במרחב מוגן, המסייע למטופל לחזק ולפתח את מנגנוני ההתמודדות שלו עם מצבים שונים, תוך יצירת שינוי פנימי המאפשר הסתגלות טובה.

מנהלי המכון

לכל אחד מאתנו ישנם רגעים בחיים המעצימים קשיים שעלולים לשבש את יכולות ההתמודדות והתפקוד שלנו.

אופן הטיפול מותאם לצרכיו האישיים לכל פונה - ילד, מתבגר, מבוגר, זוג או משפחה.

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

יגאל קניגסוולד

פסיכולוג קליני בכיר

ד״ר מיכל קדרון | מכון רגעים

ד״ר מיכל קדרון

 פסיכולוגית ילדים ומבוגרים

קליניקת פרדס חנה

קליניקת פרדס חנה

ד״ר מיכל קדרון

מנהלת, פסיכולוגית ילדים ומבוגרים

פסיכולוגית ילדים, מתבגרים ומבוגרים, מומחית בתרפייה במשחק -Play Therapy. בוגרת לימודי פסיכולוגיה קלינית של ילדים באוניברסיטת תל אביב, ד"ר ליעוץ פסיכולוגי מטעם אוניברסיטת צפון טקסס בארצות הברית. 

מטפלת פרטני, קבוצתי ומשפחתי; מנחת קבוצות הורים; רכזת ומרצה בתוכנית להכשרת מטפלים: "פסיכותרפיה במשחק: ילדים והדרכת הורים" במכללת אורנים. מרצה בנושאים שונים בארץ ובעולם וכן מכשירה מטפלים במסגרות טיפוליות שונות בטיפול במשחק ובעבודה קבוצתית עם הורים דרך משחק. 

קדרון.jpg

ערן שדה

פסיכולוג חינוכי מומחה

ערן הוא פסיכותרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. בוגר התוכנית לפסיכולוגיה חינוכית באוניברסיטת בן גוריון , והמסלול לפסיכותרפיה בסמינר הקיבוצים.

מבצע הדרכות הורים וטיפול בהורות. מטפל בילדים, נוער ומבוגרים ומבצע אבחונים פסיכו דידקטיים.

ערן שדה | מכון רגעים

אסף כהן

פסיכותרפיסט במוסיקה

אסף כהן, בעל תואר שני בטיפול במוסיקה. מטפל במבוגרים בבני נוער ובילדים בגישה המשלבת טיפול ויצירת מוסיקה  באולפן הקלטות.

״חלק מהאנשים הפונים לטיפול מתקשים לפתח קשר ואמון על בסיס שיחה בלבד.

במקרים אלה המוסיקה משמשת בעבור המטופל ערוץ תקשורת נוסף ובכך מאפשרת לבטא את מה שלעיתים קשה לומר במילים ובכך יוצרת אפשרויות חדשות לשיח ולביטוי עצמי.

מטופלים אותם ליויתי, מכל מגוון הגילאים, היו ברובם ללא ניסיון מוסיקלי וחלקם הגדול כלל לא ידע על האמן שמסתתר בתוכם. לעיתים תהליך היצירה היה זה שעורר בהם את הרצון להיפתח ולומר את שעל ליבם ולעיתים המוסיקה שיצרו דיברה בעבורם.

יצירת מוסיקה בטיפול מאפשרת למטופל להפוך חוויות ותחושות, נעימות וקשות כאחד כמקור לעוצמה וגאווה.״

אסף כהן | מכון רגעים

ד״ר טליה אונגר

פסיכולוגית קלינית בכירה, מדריכה

תואר ראשון במדעי התנהגות. תואר שני בסוציולוגיה. דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית.

EMDR טכניקה לטיפול בפוסט-טראומה.  Focusing (התמקדות) טיפול הקושר בין תחושות גופניות ורגשות.   Mindfulness.  פסיכותרפיה אנתרופוסופית (גוף-נפש-רוח).  מתרגלת הקשבה מודעת במדיטציה.  לומדת את חוכמת הריפוי של הבודהיזם והשמאניזם.  מנחת סדנאות ביודאנסה (תנועה) בנושא של ארכיטיפים וטקסי נשים. מתרגלת יוגה.

עוסקת באבחון פסיכו-דיאגנוסטי (לבתי-משפט בנושאי מסוגלות הורית ומשמורת, למוסדות רווחה ולמערכות חינוכיות). טיפול פרטני במתבגרים ומבוגרים שכולל: התמכרויות, פוסט-טראומה, הפרעות אכילה, דיכאון, חרדה, משברי/מעברי חיים, שאלות של זהות מגדרית, וקהילת הלהט"בים. הדרכה הורית והדרכה מקצועית למטפלים. 

"אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי הינו מסע פנימי אל הלא נודע, מסע המזמן אפשרות להתבוננות מחודשת בחיינו ובעצמינו. זהו מסע של גילוי ושינוי בתפיסת המציאות, והתעוררות אל פוטנציאלים נשכחים וחדשים.  חופש הבחירה גדל כשאני לומד/ת להיות קשוב/ה למשמעות שאני מקנה לאירועים/סימפטומים והאופן שבו אני מגיב/ה להם. כך מתחולל שינוי בתפיסת העצמי." 

ד״ר טליה אונגר | מכון רגעים

נטלי אפוטה אלגרישי

פסיכולוגית קלינית מומחית

טיפול פסיכולוגי ובאבחונים פסיכודיאגנוסטיים לילדים, מתבגרים ומבוגרים. מנוסה בעבודה טיפולית עם מגוון אוכלוסיות וגילאים וטווח רחב של מצבי חיים ומצוקה, וכן עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים-אוטיזם.

בנוסף, מנוסה באבחונים פסיכודיאגנוסטיים ופסיכו דידקטיים לילדים ונוער. נסיון באבחון מבוגרים ואבחוני מסוגלות הורית.

"אני מאמינה כי המפגש הטיפולי הוא יצירה של מרחב משותף - מכיל ובטוח, המאפשר הבנה של רגשות, מחשבות והתנהגויות, ובאמצעותו מתאפשרת צמיחה והתפתחות.

כל אדם שאני פוגשת הוא עולם ומלואו, אישיותו הייחודית מכתיבה את סגנון העבודה והקצב המתאים. לכן, בעבודתי הטיפולית- בגמישות, ברגישות ובגובה העיניים, אני מתאימה שיטות וגישות טיפוליות, תוך דיאלוג פתוח".

נטלי אפוטה אלגרישי | מכון רגעים

נטע הר-לב

מטפלת באומנות.

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד עם התמחות באוטיזם. תואר שני מטפלת באומנות.

עובדת עם ילדים ונוער, בפרט עם ילדים על הרצף האוטיסטי והוריהם. תחום נוסף אותו למדתי הוא עבודה עם תאומים וליווי הורות לתאומים. כאמא לתאומים בעצמי למדתי והעמקתי ביחודיות של ההורות  לתאומים ובהתפתחות הזהות האישית בקרב תאומים. 

היצירה והאומנות הינן עוגן ואמצעי להתפתחות, להעמקה ולהיכרות עם עולם הרגש. יש בי הכרה ואמונה עמוקה ביכולות הריפוי של האומנות ככלי בלתי מילולי לביטוי, לעיבוד תהליכים אישיים ומשפחתיים.

אני תופסת את הטיפול עם הילד/ה כבלתי נפרד מהמרקם המשפחתי ועל כן מאמינה כי ההורים שותפים מלאים לשינוי אותו הם המייחלים לילדיהם, במיוחד בגיל רך אך גם בגיל הנעורים. 

4N7A0196.jpg

ענת היין

מטפלת באומנות

תרפיסטית באומנות פלסטית MA, ניסיון רב עם ילדים ומתבגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז ותחלואה נלווית, כגון: דיכאון, חרדה, דימוי עצמי שלילי, דימוי גוף וכיוצ'. עובדת במגוון כלים אומנותיים ופסיכותרפיסטים וכן- מיינדפולנס, דמיון מודרך, הגישה המוטבציונית, voice dialogue, ועוד. בעלת ניסיון רב שנים בהדרכות הורים, הנחיית קבוצות למיומנויות חברתיות וקבוצות לקשיים רגשיים. בעלת נסיון בהפרעות התמכרות במבוגרים ובנוער. "אני מאמינה שקשר כנה, חם ומאפשר בתוך חדר הטיפולים, הינו כלי מרפא אשר סולל את הדרך לאמונה  ובטחון עצמי. מתוך כך מתפתח קול פנימי חומל ומחזק שמסייע לאדם לצלוח את הקשיים והמצוקות שבחייו".

image.jpg

שחר טשלצקי

לאחר התמחות קלינית

MA פסיכולוגיה קלינית במכללה האקדמית תל אביב- יפו.

BA פסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה.

מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים ועוסקת בהדרכות הורים בתחנת העמקים. מלווה צוותים חינוכיים וטיפוליים בשירות הפסיכולוגי חינוכי בחיפה.

עובדת באוריינטציה טיפולית דינאמית, תוך עמדה אקלקטית המשלבת גישות טיפוליות נוספות. 

אני מאמינה שבאמצעות קשר טיפול מיטיב, הקשוב לצרכים ולקצב של האדם, ניתן לסייע לו להשתמש ביכולות הגלומות בו לצמוח, להתפתח ולהתמודד עם קשיים. 

שחר טשלצקי | מכון רגעים

שרה הירש מידן

מטפלת בתנועה ומחול

מטפלת קשר הורה-ילד (טיפולי דיאדי) ע"פ השיטה של מרים בן אהרון. מדריכת הורים לתאומים. D.B.T. תאוריה ומיומנויות. S.E   טיפול בטראומה - מודול 1. מסיימת תואר שני לקראת בסוף 2021.

עובדת עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים - כל אחד הוא עולם ומלואו. מטפלת קשר הורה ילד (טיפול דיאדי) ומדריכת הורים. עבודה עם ילדים בגיל הרך.

בסוגיות נבחרות הקשורות לטיפול בתאומים כולל הדרכת הורים גם לפני לידה, ליווי נשים המתקשות להיכנס להריון, ליווי תהליכי פונדקאות, פגיעות מיניות, D.B.T. טיפול דיאלקטי התנהגתי-קוגניטיבי .

בעבודתי משלבת חשיבה יצירתית, play therapy, דרמה, הבעה ויצירה. 

אני מאמינה שהטיפול מתרחש בתוך קשר - שם פוגשים את הכוחות, את עצמנו, בהקשבה, בסקרנות בנוכחות מלאה, בכנות – והיכולת שלי להיות שם אתך, בקצב שלך, בעולם שלך, עוזרת למטופלים שלי, להיות שם עבור עצמם וזה עוזר! ודברים משתנים ואז נפרדים.

שרה הירש מידן | מכון רגעים

בר בן עמי

לאחר התמחות קלינית

תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה. תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית גרונטולוגית במרכז האקדמי רופין.  

בעלת ניסיון בטיפול במצבי משבר חיים כגון דיכאון, חרדה, אובדן, והתמודדות עם שאלות סביב נושאים הקשורים להתפתחות אישית. בנוסף, בעלת ניסיון קליני בטיפול בהפרעות אכילה.

עיקר עבודתי נעשית באוריינטציה דינאמית, תוך שילוב כלים מגישות טיפוליות נוספות בהתאם לצרכי המטופל.

 

אני רואה בטיפול, ובקשר הטיפולי הנוצר, הזדמנות ייחודית להתבונן יחד על כאבים, שאלות, משאלות ורגשות. להכיר, לעבד, לשאת ולצמוח מתוכם.

בר בן עמי | מכון רגעים

קרי נבון

פסיכותרפיסטית במשחק

.B.Ed - גיל הרך התמחות בחינוך מיוחד.M.Ed- גיל הרך התמחות בחינוך מיוחד. פסיכותרפיסטית במשחק: ילדים והדרכת הורים. מומחית בטיפול בילדים לרבות ילדים בעלי קשיים התפתחותיים ובהדרכת הורים. לתפיסתה, "המשחק הינו שפת הילדים והאהבה היא שפת הקשר. אני מאמינה בפוטנציאל הגלום בשילובם של השניים במרחב הטיפולי. עבודתי הטיפולית באמצעות משחק, מאפשרת לילד לצמוח במרחב בטוח ומוגן, להכיר את כוחותיו ולהתמודד עם קשייו, תוך יצירת קשר מעמיק ואוהב".

קרי נבון | מכון רגעים

קרן ברנובסקי

עובדת סוציאלית

M.A, פסיכותרפיסטית גופנית, מטפלת רגשית אינטגרטיבית במבוגרים מתבגרים וילדים, ועוסקת בהדרכה הורית. בוגרת לימודי פסיכותרפיה גופנית ממכללת רידמן, עובדת סוציאלית למעלה מעשרים שנה. מדריכת סטודנטים, מטפלת פרטנית המתמחה בטיפול בחרדות כמו חרדה חברתית, ויסות רגשי, חוויות פוסט טראומתיות, דימוי עצמי, סימפטומים גופניים פסיכוסומטים, מימוש עצמי, יחסים זוגיים והורות. "אני מאמינה שהפצע שלנו כבני אדם קשור לצורך הקיומי להיות נאהבים והאהבה היא הריפוי הגדול ביותר. אני מאמינה שהריפוי מתרחש כאשר מתקיים סנכרון ואיזון בין החלקים הגופניים, המחשבתיים, הרגשיים והרוחניים. מטרת הטיפול לגשר באמצעות דיאלוג ישיר עם כל פרט ופרט בתוכנו המבקש להשמיע את קולו". 

קרן ברנובסקי | מכון רגעים

רות יוסף

פסיכולוגית חינוכית מומחית

מוסמכת בטיפול בגישת cbt

מדריכה ומייעצת לצוותים חינוכיים

פסיכולוגית המטפלת בילדים, נוער ומבוגרים, וכן עוסקת בהדרכת הורים. 

בטיפול משלבת מגוון גישות וזאת בהתאם לגיל ולצורך של כל מטופל .ת.

הטיפול בילדים מתבצע דרך משחק ובאמצעים חווייתיים, תוך שילוב המשגות של רגשות, מחשבות ותחושות גוף, וזאת על מנת לסייע לילד.ה לחזק את תחושת העצמי, את ההיכרות שלו.ה עם עצמו.ה ואת ההבנה של הבעיה עמה הוא.היא מתמודד.ת, בסביבה בטוחה ואמפטית. 

הטיפול בנוער ובמבוגרים מתבצע באמצעות גישה קוגניטבית התנהגותית וכן באמצעות גישת act קבלה ומחוייבות, אשר מסייעת למטופל.ת לנוע לעבר חיים מלאים ומשמעותיים יותר תוך חיבור לערכים המובילים אותו.ה

 

רות יוסף.jpeg
כפר תבור

קליניקת כפר תבור

פסיכולוג חינוכי מומחה, פסיכו תרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. 

יגאל קניגסוולד

מנהל, פסיכולוג קליני בכיר, מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה

מטפל ומאבחן ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריך פסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה במסגרת השירות הפסיכולוגי של תחנת העמקים ובקליניקות פרטיות. בנוסף, מעביר סמינר מתמחים קליניים בנושא רורשך. 

יגאל עוסק רבות בתחום האבחון ובכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור מחלקות רווחה, סביב נושאים של מסוגלות הורית והשמה חוץ ביתית של קטינים. הוא מומחה בעבודה טיפולית באוריינטציה דינמית ומערכתית עם ילדים, ובבניית מודלים של שיתוף פעולה בין הורים, בית ספר וגורמים בקהילה. 

תפיסתו היא "שטיפול פסיכולוגי מושתת על יצירה של מרחב בטוח, אמפטי ונעדר שיפוטיות עבור מטופל, אשר בו יוכל לצמוח, להעמיק מודעות כלפי רגשותיו ומניעיו, תוך גיבוש של תחושת משמעות ושיפור יכולת התפקוד".

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

פסיכולוג קליני מומחה.

אמיר מירז

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג המטפל בילדים ומבוגרים - טיפול דינאמי פרטני, הדרכות הורים, טיפולי CBT  וEMDR. עובד בתחנת העמקים, ומלמד במכללת עמק יזרעאל. 

בשנים האחרונות עבדתי במחלקה הפסיכיאטרית בבית חולים העמק, בשפ"ח מעיינות, גלבוע ועמק יזרעאל וביחידה הלאומית למניעת אובדנות, במכון לטובת הילד ובאנוש. 

עם השנים למדתי שצריך להתאים לכל מטופל או מטופלת טיפול בהתאם לצרכים שלהם, תוך כדי כיבוד הקצב והיכולות של כל אחד.

אני מאמין שדרך קשר אישי, מטיב וקשוב אפשר להתקדם גם במקומות שנראים לעיתים תקועים.

אמיר מירז | מכון רגעים

פסיכולוג בהתמחות קלינית.

ארנון בושן

פסיכולוג קליני מומחה

עוסק בטיפול פסיכולוגי דינמי פרטני במבוגרים, ילדים ובני נוער, הדרכות ועבודה טיפולית עם הורים. כמו כן, עבודה עם צוותים חינוכיים. 

בעל הכשרה וניסיון רב בעבודה במסגרות חינוכיות - בתי ספר וכיתות חינוך מיוחד.

בעל ניסיון באבחונים פסיכולוגיים ופסיכו-דיאגנוסטיים. הכשרות נוספות:  EMDR

התמחות קלינית בתחנת העמקים - תחנה לשירות פסיכולוגי,  ובית חולים העמק בעפולה. כמו כן התמחות חינוכית בשפ"ח עמק המעיינות.

אני מאמין שבין כל מטפל ומטופל, נוצר קשר שהוא יחיד ומיוחד. קשר ייחודי זה מאפשר מרחב עבודה פורה ומיטיב שבו כל אחד יכול למצוא את מקומו הקשוב, הבטוח, המכיל והמוכל שיכול לאפשר את התנועה בטיפול.

ארנון בושן | מכון רגעים

פסיכולוג בהתמחות קלינית.

בן קאפמן

פסיכולוג קליני מומחה

בוגר תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית טווח החיים, באוניברסיטת חיפה. 

פסיכולוג ילדים, מתבגרים ומבוגרים. אני עובד בטיפול פרטני בילדים, בני נוער ומבוגרים, הדרכות הורים ובעל הכשרה בטיפול בשיטת EMDR.

עובד בתחנת העמקים – ילדים, נוער ומבוגרים. בבי"ח רמב"ם במחלקה הפסיכיאטרית של טיפול יום במבוגרים. פסיכולוג בית הספר היסודי "עמק חרוד". פסיכולוג בפנימיית כפר הילדים בעפולה עלית. 

אני מאמין שדרך טיפול, קשר אישי ועבודה משותפת אפשר להביא לשיפור גם שנראה שהמצב לא טוב והקשיים הם רבים. 

בן קאפמן | מכון רגעים

פסיכולוג לאחר התמחות קלינית.

גיא כרמי

פסיכולוג בהתמחות קלינית

מטפל בילדים ומבוגרים.  

בשנים האחרונות עבד בעמותת נווה מלכישוע שם התמחה בטיפול בהתמכרויות וכן היה פסיכולוג בבית ספר בעמק המעיינות. 

מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים, הנמצאים בהתמודדות עם מגוון קשיים – קשיי תקשורת, חרדה, דיכאון, ויסות רגשי, ויסות התנהגותי ועוד.

גיא מאמין שיש לפגוש את המטופל/ת במקום בו הוא מצוי ומשם להתקדם יחד עמו בקצב ובאופן המתאים לו ביותר. דרך יצירת קשר קרוב ובטוח ניתן להתמודד יחדיו עם כל האתגרים שבדרך.

גיא כרמי | מכון רגעים

פסיכותרפיסטית במשחק.

יפעת כרמלי

פסיכותרפיסטית במשחק

משתמשת במגוון שיטות:

- כלים מ act תרפיית קבלה ומחויבות - שיטה התנהגותית קוגניטיבית.

- Dbt כלים מעולם הטיפול הדיאלקטי התנהגותי.

- Developmental Individual Differences Relationship - מודל אינטגרטיבי להערכה וטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי.

- שימוש בכלים שונים מעולם ההבעה והיצירה.

טיפול הוא הזדמנות מיוחדת ליצירת קשר חם, מרחב בטוח בתוכו ניסיון אמיתי ורגיש להבין ולחוות את עולמו של הילד או האדם המגיעים אלי; ומשם לנסות לחברו לכוחותיו ולעזור באינטגרציה הפנימית.

כשאני יוצאת לדרך, תמיד  אבדוק שב"ארגז הכלים" שלי לא יחסר: אהבה, הקשבה עמוקה, דמיון ולמידה מתחדשת. 

יפעת כרמלי | מכון רגעים

מתמחה בפסיכותרפיה במשחק.

אביטל ספיר

מתמחה בפסיכותרפיה במשחק

בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, במהלך תואר שני בגיל הרך והתמחות בטיפול במשחק. 

מתמחית בעבודה עם ילדים והדרכת הורים. 

מאמינה כי "המשחק הוא הדרך הטבעית והמותאמת ביותר להגיע לנפשו של הילד".

אביטל ספיר | מכון רגעים

MA עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית גוף-נפש. עוסקת טיפול פרטני וזוגי במבוגרים, הדרכה הורית וטיפול בהתמכרויות

עינת לרמן

עובדת סוציאלית קלינית

עינת מאמינה בכוחות הפנימיים הגלומים בכל אחד ואחת, וביכולות נפש האדם לגדול, לצמוח ובעיקר להשתנות. טיפול הוא מפגש המאפשר קשר בין אישי, בו נוצר מרחב בטוח, תומך ומכיל לכל אחת ואחד מאתנו. התרפיה היא המקום בו אנו מסוגלים לעבור תהליך התפתחות נפשי, בקצב ובאופן המותאם לצורכנו.

עינת לרמן | מכון רגעים

פסיכולוגית קלינית מומחית.

את ההתמחות הקלינית עשיתי בתחנת העמקים, וכן בעבודה אשפוזית בבית החולים "זיו" בצפת. 

שירה גורן

פסיכולוגית קלינית מומחית

עבדתי בעבודה פסיכולוגית חינוכית בשירות הפסיכולוגי של עמק המעיינות. 

בעלת ניסיון עשיר באבחונים פסיכולוגיים. 

 אני עוסקת בטיפול ואבחון פסיכולוגי לילדים, בני נוער ומבוגרים, וכן הדרכות ועבודה טיפולית עם הורים.   אני עובדת בעיקר בטיפול דינאמי, ומשלבת גם טיפול CBT וטיפול EMDR. 

 "כל אדם זקוק לפחות לדלת אחת לפתוח את מה שסגר" (עידית ברק). 

אני מאמינה שטיפול יכול לאפשר חיים בפתיחות, קבלה ופיוס עם חלקים שונים בעצמך ועם העולם שסביבך. 

שירה גורן | מכון רגעים

מטפלת באומנות

רמה סלינג׳ר בובנוב

מטפלת באומנות

מטפלת באומנות (M.A.)בילדים, נוער ומבוגרים, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה.

עוסקת בטיפול באומנות עם ילדים ובני נוער, הדרכת הורים ועבודה טיפולית עם הורים. 

בעלת הכשרה וניסיון בעבודה במסגרות חינוכיות- גנים, בתי ספר, ומסגרות של החינוך המיוחד.

מאמינה שטיפול באומנות, מתחיל במקום בו נגמרות המילים וכאשר המילים אינן מצליחות להגדיר את הרגשות, התחושות והחוויה של הילד. 

 האומנות עוזרת לגלות את העצמי שקיים מעבר להגנות  ותהליך היצירה הוא כלי לגדילה וצמיחה לכל אדם.

רמה.jpg

עובדת סוציאלית קלינית

עומר רון

עובדת סוציאלית קלינית

בעלת תואר שני M.S.Wבעבודה סוציאלית קלינית מטעם האוניברסיטה העברית, ירושלים

מטפלת בילדים, נוער ובמבוגרים, הדרכות הורים, ליווי משפחות וצוותים חינוכיים.

בעבודתי אני משלבת בין הגישה הדינאמית לגישות שונות וביניהן גם כלים מעולם הגוף-נפש ומיינדפולנס.

אני מאמינה במרחב המשותף שבו מתקיים קשר בטוח, אמפתי, מכיל וקבוע, כמרחב מרפא, המאפשר התבוננות, למידה, צמיחה והתפתחות.

עומר רון.jpg

עובדת סוציאלית קלינית

אלמוג לב-רן סילבר

מטפלת באומנות

בוגרת תואר שני מאוניברסיטת חיפה (M.A)

עוסקת בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים. בטיפול פרטני, דיאדי והדרכות הורים. 

בעבודתה הטיפולית אלמוג נפגשת עם מגוון רחב של אנשים ועם מגוון רחב של קשיים ומשברים רגשיים. עובדת באוריינטציה דינמית ומשלבת אמצעים יצירתיים מעולם האמנות, המיינדפולנס והגוף- נפש. 

"אני מאמינה במפגש האנושי, בקשר ובמרחב הבטוח המתקיים בטיפול. הקשר הטיפולי המאפשר לכל אדם להתחבר אל הכוחות הפנימיים שלו ובכך לממש את פוטנציאל הריפוי והצמיחה שלו."

אלמוג לב רן סילבר
קליניקת עפולה

קליניקת עפולה

פסיכולוג חינוכי מומחה, פסיכו תרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. 

יגאל קניגסוולד

מנהל, פסיכולוג קליני בכיר, מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה

מטפל ומאבחן ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריך פסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה במסגרת השירות הפסיכולוגי של תחנת העמקים ובקליניקות פרטיות. בנוסף, מעביר סמינר מתמחים קליניים בנושא רורשך. 

יגאל עוסק רבות בתחום האבחון ובכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור מחלקות רווחה, סביב נושאים של מסוגלות הורית והשמה חוץ ביתית של קטינים. הוא מומחה בעבודה טיפולית באוריינטציה דינמית ומערכתית עם ילדים, ובבניית מודלים של שיתוף פעולה בין הורים, בית ספר וגורמים בקהילה. 

תפיסתו היא "שטיפול פסיכולוגי מושתת על יצירה של מרחב בטוח, אמפטי ונעדר שיפוטיות עבור מטופל, אשר בו יוכל לצמוח, להעמיק מודעות כלפי רגשותיו ומניעיו, תוך גיבוש של תחושת משמעות ושיפור יכולת התפקוד".

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

עובדת סוציאלית קלינית

רויטל קירשברג

עובדת סוציאלית קלינית

בוגרת טיפול משפחתי, נסיון בהתמכרויות, משפחות עם קשב וריכוז וקשיי התנהגות

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

עידן קאפמן

פסיכולוג קליני

נסיון עם ילדים ונוער, מבוגרים

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

אורה חייט

פסיכולוגית קלינית (התמחות)

התמחות במתבגרים ומבוגרים, פוסט טראומה, בוגרת לימודי emdr

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

נטלי צרפתי

פסיכולוגית חינוכית

נסיון בילדים ונוער, הדרכות הורים

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

נועה שטיין

פסיכולוגית התפתחותית

נסיון בטיפול ואבחון בהתפתחות הילד

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

טליה ציוולינג

מטפלת במשחק

בוגרת לימודי טיפול במשחק במכללת אורנים, נסיון בטיפול בילדים ומתבגרים. מדריכת הורים

Avatar 100
bottom of page