top of page

צוות המכון

הצוות שלנו מורכב מאנשי טיפול בעלי תחומי ההתמחות לטיפול רגשי בכלל דרגות הקושי. כל אדם הפונה אלינו, יוכל לקבל את הסיוע והמטפל או המטפלת המתאימים עבורו, אשר יפתח בפניו אפשרויות להתמודדות עם קשיים ודילמות בחייו. אנחנו כצוות מאמינים ביצירת קשר טיפולי מקבל ותומך במרחב מוגן, המסייע למטופל לחזק ולפתח את מנגנוני ההתמודדות שלו עם מצבים שונים, תוך יצירת שינוי פנימי המאפשר הסתגלות טובה.

מנהלי המכון

לכל אחד מאתנו ישנם רגעים בחיים המעצימים קשיים שעלולים לשבש את יכולות ההתמודדות והתפקוד שלנו.

אופן הטיפול מותאם לצרכיו האישיים לכל פונה - ילד, מתבגר, מבוגר, זוג או משפחה.

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

יגאל קניגסוולד

פסיכולוג קליני בכיר

ד״ר מיכל קדרון | מכון רגעים

ד״ר מיכל קדרון

 פסיכולוגית ילדים ומבוגרים

קליניקת פרדס חנה

קליניקת פרדס חנה
MICHAL

ד״ר מיכל קדרון

מנהלת, פסיכולוגית ילדים ומבוגרים

פסיכולוגית ילדים, מתבגרים ומבוגרים, מומחית בתרפייה במשחק -Play Therapy. בוגרת לימודי פסיכולוגיה קלינית של ילדים באוניברסיטת תל אביב, ד"ר ליעוץ פסיכולוגי מטעם אוניברסיטת צפון טקסס בארצות הברית. 

מטפלת פרטני, קבוצתי ומשפחתי; מנחת קבוצות הורים; רכזת ומרצה בתוכנית להכשרת מטפלים: "פסיכותרפיה במשחק: ילדים והדרכת הורים" במכללת אורנים. מרצה בנושאים שונים בארץ ובעולם וכן מכשירה מטפלים במסגרות טיפוליות שונות בטיפול במשחק ובעבודה קבוצתית עם הורים דרך משחק. 

קדרון.jpg

עלות חודשית:

900 ₪

ערן שדה

פסיכולוג חינוכי מומחה

ערן הוא פסיכותרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. בוגר התוכנית לפסיכולוגיה חינוכית באוניברסיטת בן גוריון , והמסלול לפסיכותרפיה בסמינר הקיבוצים.

מבצע הדרכות הורים וטיפול בהורות. מטפל בילדים, נוער ומבוגרים ומבצע אבחונים פסיכו דידקטיים.

ערן שדה | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

אסף כהן

פסיכותרפיסט במוסיקה

אסף כהן, בעל תואר שני בטיפול במוסיקה. מטפל במבוגרים בבני נוער ובילדים בגישה המשלבת טיפול ויצירת מוסיקה  באולפן הקלטות.

״חלק מהאנשים הפונים לטיפול מתקשים לפתח קשר ואמון על בסיס שיחה בלבד.

במקרים אלה המוסיקה משמשת בעבור המטופל ערוץ תקשורת נוסף ובכך מאפשרת לבטא את מה שלעיתים קשה לומר במילים ובכך יוצרת אפשרויות חדשות לשיח ולביטוי עצמי.

מטופלים אותם ליויתי, מכל מגוון הגילאים, היו ברובם ללא ניסיון מוסיקלי וחלקם הגדול כלל לא ידע על האמן שמסתתר בתוכם. לעיתים תהליך היצירה היה זה שעורר בהם את הרצון להיפתח ולומר את שעל ליבם ולעיתים המוסיקה שיצרו דיברה בעבורם.

יצירת מוסיקה בטיפול מאפשרת למטופל להפוך חוויות ותחושות, נעימות וקשות כאחד כמקור לעוצמה וגאווה.״

WhatsApp Image 2024-03-24 at 10.24.22.jpeg

עלות חודשית:

900 ₪

ד״ר טליה אונגר

פסיכולוגית קלינית בכירה, מדריכה

תואר ראשון במדעי התנהגות. תואר שני בסוציולוגיה. דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית.

EMDR טכניקה לטיפול בפוסט-טראומה.  Focusing (התמקדות) טיפול הקושר בין תחושות גופניות ורגשות.   Mindfulness.  פסיכותרפיה אנתרופוסופית (גוף-נפש-רוח).  מתרגלת הקשבה מודעת במדיטציה.  לומדת את חוכמת הריפוי של הבודהיזם והשמאניזם.  מנחת סדנאות ביודאנסה (תנועה) בנושא של ארכיטיפים וטקסי נשים. מתרגלת יוגה.

עוסקת באבחון פסיכו-דיאגנוסטי (לבתי-משפט בנושאי מסוגלות הורית ומשמורת, למוסדות רווחה ולמערכות חינוכיות). טיפול פרטני במתבגרים ומבוגרים שכולל: התמכרויות, פוסט-טראומה, הפרעות אכילה, דיכאון, חרדה, משברי/מעברי חיים, שאלות של זהות מגדרית, וקהילת הלהט"בים. הדרכה הורית והדרכה מקצועית למטפלים. 

"אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי הינו מסע פנימי אל הלא נודע, מסע המזמן אפשרות להתבוננות מחודשת בחיינו ובעצמינו. זהו מסע של גילוי ושינוי בתפיסת המציאות, והתעוררות אל פוטנציאלים נשכחים וחדשים.  חופש הבחירה גדל כשאני לומד/ת להיות קשוב/ה למשמעות שאני מקנה לאירועים/סימפטומים והאופן שבו אני מגיב/ה להם. כך מתחולל שינוי בתפיסת העצמי." 

ד״ר טליה אונגר | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

נטלי אפוטה אלגרישי

פסיכולוגית קלינית מומחית

טיפול פסיכולוגי ובאבחונים פסיכודיאגנוסטיים לילדים, מתבגרים ומבוגרים. מנוסה בעבודה טיפולית עם מגוון אוכלוסיות וגילאים וטווח רחב של מצבי חיים ומצוקה, וכן עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים-אוטיזם.

בנוסף, מנוסה באבחונים פסיכודיאגנוסטיים ופסיכו דידקטיים לילדים ונוער. נסיון באבחון מבוגרים ואבחוני מסוגלות הורית.

"אני מאמינה כי המפגש הטיפולי הוא יצירה של מרחב משותף - מכיל ובטוח, המאפשר הבנה של רגשות, מחשבות והתנהגויות, ובאמצעותו מתאפשרת צמיחה והתפתחות.

כל אדם שאני פוגשת הוא עולם ומלואו, אישיותו הייחודית מכתיבה את סגנון העבודה והקצב המתאים. לכן, בעבודתי הטיפולית- בגמישות, ברגישות ובגובה העיניים, אני מתאימה שיטות וגישות טיפוליות, תוך דיאלוג פתוח".

נטלי אפוטה אלגרישי | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

נטע הר-לב

מטפלת באומנות.

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד עם התמחות באוטיזם. תואר שני מטפלת באומנות.

עובדת עם ילדים ונוער, בפרט עם ילדים על הרצף האוטיסטי והוריהם. תחום נוסף אותו למדתי הוא עבודה עם תאומים וליווי הורות לתאומים. כאמא לתאומים בעצמי למדתי והעמקתי ביחודיות של ההורות  לתאומים ובהתפתחות הזהות האישית בקרב תאומים. 

היצירה והאומנות הינן עוגן ואמצעי להתפתחות, להעמקה ולהיכרות עם עולם הרגש. יש בי הכרה ואמונה עמוקה ביכולות הריפוי של האומנות ככלי בלתי מילולי לביטוי, לעיבוד תהליכים אישיים ומשפחתיים.

אני תופסת את הטיפול עם הילד/ה כבלתי נפרד מהמרקם המשפחתי ועל כן מאמינה כי ההורים שותפים מלאים לשינוי אותו הם המייחלים לילדיהם, במיוחד בגיל רך אך גם בגיל הנעורים. 

4N7A0196.jpg

עלות חודשית:

900 ₪

ענת היין

מטפלת באומנות

תרפיסטית באומנות פלסטית MA, ניסיון רב עם ילדים ומתבגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז ותחלואה נלווית, כגון: דיכאון, חרדה, דימוי עצמי שלילי, דימוי גוף וכיוצ'. עובדת במגוון כלים אומנותיים ופסיכותרפיסטים וכן- מיינדפולנס, דמיון מודרך, הגישה המוטבציונית, voice dialogue, ועוד. בעלת ניסיון רב שנים בהדרכות הורים, הנחיית קבוצות למיומנויות חברתיות וקבוצות לקשיים רגשיים. בעלת נסיון בהפרעות התמכרות במבוגרים ובנוער. "אני מאמינה שקשר כנה, חם ומאפשר בתוך חדר הטיפולים, הינו כלי מרפא אשר סולל את הדרך לאמונה  ובטחון עצמי. מתוך כך מתפתח קול פנימי חומל ומחזק שמסייע לאדם לצלוח את הקשיים והמצוקות שבחייו".

image.jpg

עלות חודשית:

900 ₪

שחר טשלצקי

לאחר התמחות קלינית

MA פסיכולוגיה קלינית במכללה האקדמית תל אביב- יפו.

BA פסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה.

מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים ועוסקת בהדרכות הורים בתחנת העמקים. מלווה צוותים חינוכיים וטיפוליים בשירות הפסיכולוגי חינוכי בחיפה.

עובדת באוריינטציה טיפולית דינאמית, תוך עמדה אקלקטית המשלבת גישות טיפוליות נוספות. 

אני מאמינה שבאמצעות קשר טיפול מיטיב, הקשוב לצרכים ולקצב של האדם, ניתן לסייע לו להשתמש ביכולות הגלומות בו לצמוח, להתפתח ולהתמודד עם קשיים. 

שחר טשלצקי | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

שרה הירש מידן

מטפלת בתנועה ומחול

מטפלת קשר הורה-ילד (טיפולי דיאדי) ע"פ השיטה של מרים בן אהרון. מדריכת הורים לתאומים. D.B.T. תאוריה ומיומנויות. S.E   טיפול בטראומה - מודול 1. מסיימת תואר שני לקראת בסוף 2021.

עובדת עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים - כל אחד הוא עולם ומלואו. מטפלת קשר הורה ילד (טיפול דיאדי) ומדריכת הורים. עבודה עם ילדים בגיל הרך.

בסוגיות נבחרות הקשורות לטיפול בתאומים כולל הדרכת הורים גם לפני לידה, ליווי נשים המתקשות להיכנס להריון, ליווי תהליכי פונדקאות, פגיעות מיניות, D.B.T. טיפול דיאלקטי התנהגתי-קוגניטיבי .

בעבודתי משלבת חשיבה יצירתית, play therapy, דרמה, הבעה ויצירה. 

אני מאמינה שהטיפול מתרחש בתוך קשר - שם פוגשים את הכוחות, את עצמנו, בהקשבה, בסקרנות בנוכחות מלאה, בכנות – והיכולת שלי להיות שם אתך, בקצב שלך, בעולם שלך, עוזרת למטופלים שלי, להיות שם עבור עצמם וזה עוזר! ודברים משתנים ואז נפרדים.

שרה הירש מידן | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

קרי נבון

פסיכותרפיסטית במשחק

.B.Ed - גיל הרך התמחות בחינוך מיוחד.M.Ed- גיל הרך התמחות בחינוך מיוחד. פסיכותרפיסטית במשחק: ילדים והדרכת הורים. מומחית בטיפול בילדים לרבות ילדים בעלי קשיים התפתחותיים ובהדרכת הורים. לתפיסתה, "המשחק הינו שפת הילדים והאהבה היא שפת הקשר. אני מאמינה בפוטנציאל הגלום בשילובם של השניים במרחב הטיפולי. עבודתי הטיפולית באמצעות משחק, מאפשרת לילד לצמוח במרחב בטוח ומוגן, להכיר את כוחותיו ולהתמודד עם קשייו, תוך יצירת קשר מעמיק ואוהב".

קרי נבון | מכון רגעים

עלות חודשית:

900 ₪

סביון הריס

פסיכותרפיסטית באמנות חזותית

בעלת MA בטיפול באמנות חזותית. פסיכותרפיסטית ממוקדת ילדים ונוער. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בשיטה דינאמית. מדריכת הורים.

במפגש הטיפולי משלבת גישות מגוונות תוך כדי קשיבות והתאמה לצרכי המטופל/ת.    

מטפלת פרטנית, דיאדי וקבוצתי בילדים בעלי אתגרי התפתחות שונים.    

מאמינה כי בטיפול נוצרים קשרי אמון אשר מאפשרים לרזי הנפש להיות מוכלים בכלי מחבק ללא עוררין.

הטיפול באמנות מאפשר למטופל/ת להתחבר לעצמו ולבטא את העולם הפנימי שלו ביתר קלות.

חומרי האומנות מאפשרים להתבטא בשפה לא שיפוטית או ביקורתית ליצירת שיקוף של הנפש - כאשר המטופל/ת מבחין בדבר נוצרת התזוזה האמיתית אשר גורמת לשינוי התנהגות.

סביון הריס_edited.jpg

עלות חודשית:

900 ₪

אלחנדרה סוליס

פסיכולוגית בהתמחות חינוכית

בוגרת תארים בפסיכולוגיה קלינית במבוגרים ובילדים. בעלת תואר בפסיכולוגיה חברתית והנחיית קבוצות. 
עובדת בטיפול פרטני וקבוצתי עם ילדים, בני נוער ומבוגרים. כמו כן הדרכות הורים וטיפול בהורות. עושה התערבויות מערכתיות וליווי צוותים חינוכיים.
במפגש הטיפולי משלבת גישות מגוונות תוך כדי קשיבות רבה והתאמה לצורכי המטופל.
אני מאמינה כי אנו לעיתים חווים אירועים הפוגעים בקשר שלנו עם עצמינו ועם סביבתנו ושבתוך הקשר הטיפולי אפשר לעבד אותם  ולייצר אסטרטגיות התמודדות שישפיעו על הרווחה הנפשית שלנו.

אלחנדרה סוליס.jpeg

עלות חודשית:

900 ₪

ענבר וינר

עו"ס, פסיכותרפיסטית

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואומנות ותואר שני בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב.
מטפלת בילדים, נוער, מבוגרים והדרכת הורים.

במהלך עבודתי ליוויתי במסגרות שונות נשים ונערות בצמתים ומעברים בחייהן  ותמכתי בתהליכי שינוי. טיפלתי בילדים המתמודדים עם אתגרים שונים כגון: קשיים חברתיים, אובדן, אומנה, מגבלה פיזית, גירושים ועוד. כמו כן אני מדריכה סטודנטים וצוותים טיפוליים.

מאמינה במפגש האנושי הנותן למטופל מקום בטוח, הרואה אותו בעיניים טובות ומאפשר לו להביא את עצמו כפי שהוא. יחד נחפש  דרכים להתמודד ולגדול. ההורים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהטיפול בילד ושותפים מלאים להצלחתו.

ענבר וינר.jpeg

עלות חודשית:

900 ₪

לידור רוזנברג גורן 

פסיכולוגית בהתמחות חינוכית

מאבחנת ומטפלת בילדים ובמתבגרים- טיפול במשחק, טיפול בהורות, הדרכת הורים. רכזת הגיל הרך בשירות הפסיכולוגי במועצה המקומית זכרון יעקב.

צברתי ניסיון מגוון בשירות הפסיכולוגי הציבורי, במרכזי חירום ובמעונות רב תכליתיים. בכל סוגי האוכלוסיות בהן טיפלתי נוכחתי לראות את חשיבות העבודה הטיפולית עם המבוגרים בחייו של הילד-ההורים והצוות חינוכי, במקביל לטיפול הפרטני בילד עצמו.

לאורך השנים אני יותר ויותר מבינה שזה המפתח לפריצת הדרך בתהליך השינוי של המטופל ושל המשפחה כולה. אני שמה לנגד עיניי את הקשר האישי והמותאם עם הילד והוריו ואת הקצב האינדיבידואלי של כל פרט הלוקח חלק בתהליך הטיפולי.

לידור.jpg

עלות חודשית:

900 ₪

אסף כהן
ענבר וינר
כפר תבור

קליניקת כפר תבור

פסיכולוג חינוכי מומחה, פסיכו תרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. 

יגאל קניגסוולד

מנהל, פסיכולוג קליני בכיר, מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה

מטפל ומאבחן ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריך פסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה במסגרת השירות הפסיכולוגי של תחנת העמקים ובקליניקות פרטיות. בנוסף, מעביר סמינר מתמחים קליניים בנושא רורשך. 

יגאל עוסק רבות בתחום האבחון ובכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור מחלקות רווחה, סביב נושאים של מסוגלות הורית והשמה חוץ ביתית של קטינים. הוא מומחה בעבודה טיפולית באוריינטציה דינמית ומערכתית עם ילדים, ובבניית מודלים של שיתוף פעולה בין הורים, בית ספר וגורמים בקהילה. 

תפיסתו היא "שטיפול פסיכולוגי מושתת על יצירה של מרחב בטוח, אמפטי ונעדר שיפוטיות עבור מטופל, אשר בו יוכל לצמוח, להעמיק מודעות כלפי רגשותיו ומניעיו, תוך גיבוש של תחושת משמעות ושיפור יכולת התפקוד".

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

פסיכולוג קליני מומחה.

אמיר מירז

פסיכולוג קליני מומחה

פסיכולוג המטפל בילדים ומבוגרים - טיפול דינאמי פרטני, הדרכות הורים, טיפולי CBT  וEMDR. עובד בתחנת העמקים, ומלמד במכללת עמק יזרעאל. 

בשנים האחרונות עבדתי במחלקה הפסיכיאטרית בבית חולים העמק, בשפ"ח מעיינות, גלבוע ועמק יזרעאל וביחידה הלאומית למניעת אובדנות, במכון לטובת הילד ובאנוש. 

עם השנים למדתי שצריך להתאים לכל מטופל או מטופלת טיפול בהתאם לצרכים שלהם, תוך כדי כיבוד הקצב והיכולות של כל אחד.

אני מאמין שדרך קשר אישי, מטיב וקשוב אפשר להתקדם גם במקומות שנראים לעיתים תקועים.

אמיר מירז | מכון רגעים

פסיכולוג בהתמחות קלינית.

ארנון בושן

פסיכולוג קליני מומחה

עוסק בטיפול פסיכולוגי דינמי פרטני במבוגרים, ילדים ובני נוער, הדרכות ועבודה טיפולית עם הורים. כמו כן, עבודה עם צוותים חינוכיים. 

בעל הכשרה וניסיון רב בעבודה במסגרות חינוכיות - בתי ספר וכיתות חינוך מיוחד.

בעל ניסיון באבחונים פסיכולוגיים ופסיכו-דיאגנוסטיים. הכשרות נוספות:  EMDR

התמחות קלינית בתחנת העמקים - תחנה לשירות פסיכולוגי,  ובית חולים העמק בעפולה. כמו כן התמחות חינוכית בשפ"ח עמק המעיינות.

אני מאמין שבין כל מטפל ומטופל, נוצר קשר שהוא יחיד ומיוחד. קשר ייחודי זה מאפשר מרחב עבודה פורה ומיטיב שבו כל אחד יכול למצוא את מקומו הקשוב, הבטוח, המכיל והמוכל שיכול לאפשר את התנועה בטיפול.

ארנון בושן | מכון רגעים

פסיכולוג בהתמחות קלינית.

בן קאפמן

פסיכולוג קליני מומחה

בוגר תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית טווח החיים, באוניברסיטת חיפה. 

פסיכולוג ילדים, מתבגרים ומבוגרים. אני עובד בטיפול פרטני בילדים, בני נוער ומבוגרים, הדרכות הורים ובעל הכשרה בטיפול בשיטת EMDR.

עובד בתחנת העמקים – ילדים, נוער ומבוגרים. בבי"ח רמב"ם במחלקה הפסיכיאטרית של טיפול יום במבוגרים. פסיכולוג בית הספר היסודי "עמק חרוד". פסיכולוג בפנימיית כפר הילדים בעפולה עלית. 

אני מאמין שדרך טיפול, קשר אישי ועבודה משותפת אפשר להביא לשיפור גם שנראה שהמצב לא טוב והקשיים הם רבים. 

בן קאפמן | מכון רגעים

פסיכולוג לאחר התמחות קלינית.

גיא כרמי

פסיכולוג בהתמחות קלינית

מטפל בילדים ומבוגרים.  

בשנים האחרונות עבד בעמותת נווה מלכישוע שם התמחה בטיפול בהתמכרויות וכן היה פסיכולוג בבית ספר בעמק המעיינות. 

מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים, הנמצאים בהתמודדות עם מגוון קשיים – קשיי תקשורת, חרדה, דיכאון, ויסות רגשי, ויסות התנהגותי ועוד.

גיא מאמין שיש לפגוש את המטופל/ת במקום בו הוא מצוי ומשם להתקדם יחד עמו בקצב ובאופן המתאים לו ביותר. דרך יצירת קשר קרוב ובטוח ניתן להתמודד יחדיו עם כל האתגרים שבדרך.

גיא כרמי | מכון רגעים

פסיכותרפיסטית במשחק.

יפעת כרמלי

פסיכותרפיסטית במשחק

משתמשת במגוון שיטות:

- כלים מ act תרפיית קבלה ומחויבות - שיטה התנהגותית קוגניטיבית.

- Dbt כלים מעולם הטיפול הדיאלקטי התנהגותי.

- Developmental Individual Differences Relationship - מודל אינטגרטיבי להערכה וטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי.

- שימוש בכלים שונים מעולם ההבעה והיצירה.

טיפול הוא הזדמנות מיוחדת ליצירת קשר חם, מרחב בטוח בתוכו ניסיון אמיתי ורגיש להבין ולחוות את עולמו של הילד או האדם המגיעים אלי; ומשם לנסות לחברו לכוחותיו ולעזור באינטגרציה הפנימית.

כשאני יוצאת לדרך, תמיד  אבדוק שב"ארגז הכלים" שלי לא יחסר: אהבה, הקשבה עמוקה, דמיון ולמידה מתחדשת. 

יפעת כרמלי | מכון רגעים

פסיכולוגית קלינית מומחית.

את ההתמחות הקלינית עשיתי בתחנת העמקים, וכן בעבודה אשפוזית בבית החולים "זיו" בצפת. 

שירה גורן

פסיכולוגית קלינית מומחית

עבדתי בעבודה פסיכולוגית חינוכית בשירות הפסיכולוגי של עמק המעיינות. 

בעלת ניסיון עשיר באבחונים פסיכולוגיים. 

 אני עוסקת בטיפול ואבחון פסיכולוגי לילדים, בני נוער ומבוגרים, וכן הדרכות ועבודה טיפולית עם הורים.   אני עובדת בעיקר בטיפול דינאמי, ומשלבת גם טיפול CBT וטיפול EMDR. 

 "כל אדם זקוק לפחות לדלת אחת לפתוח את מה שסגר" (עידית ברק). 

אני מאמינה שטיפול יכול לאפשר חיים בפתיחות, קבלה ופיוס עם חלקים שונים בעצמך ועם העולם שסביבך. 

שירה גורן | מכון רגעים

מטפלת באומנות

רמה סלינג׳ר בובנוב

מטפלת באומנות

מטפלת באומנות (M.A.)בילדים, נוער ומבוגרים, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה.

עוסקת בטיפול באומנות עם ילדים ובני נוער, הדרכת הורים ועבודה טיפולית עם הורים. 

בעלת הכשרה וניסיון בעבודה במסגרות חינוכיות- גנים, בתי ספר, ומסגרות של החינוך המיוחד.

מאמינה שטיפול באומנות, מתחיל במקום בו נגמרות המילים וכאשר המילים אינן מצליחות להגדיר את הרגשות, התחושות והחוויה של הילד. 

 האומנות עוזרת לגלות את העצמי שקיים מעבר להגנות  ותהליך היצירה הוא כלי לגדילה וצמיחה לכל אדם.

רמה.jpg

מטפלת באומנות

גליתה שמלץ-סקל

פסיכותרפיסטית, מטפלת באומנות ובמשחק

אשת חינוך פסיכותרפיסטית , מטפלת באמנות ובמשחק. בעלת הכשרה בטיפול דיאדי והדרכת הורים. בעלת ניסיון רב בעבודה מערכתית עם ילדים ומתבגרים . משלבת כלים טיפולים של סכמה תרפיה התמקדות לתהליכי ויסות רגשי ועבודה עם טראומה .

גליתה.jpg

מטפלת באומנות

הדס אגלמז

מטפלת במשחק

פסיכותרפיסטית במשחק (Play Therapy) והדרכת הורים. סטודנטית לתואר שני טיפול בדרמה-תרפיה, בוגרת MBA במנהיגות חברתית של קרן מנדל ותואר ראשון בהצטיינות בחינוך וסוציולוגיה.

עם השנים למדתי כי ממש כמו דברי הנסיך הקטן: "רק בלב אפשר לראות היטב...". מתוך כך, מאמינה ביצירת מרחב טיפולי אוהב, בטוח ומלא חמלה, בו באמצעות משחק, יצירה וכלים מעולמות המיינדפולנס והדרמה-תרפיה אני שואפת לסייע לילדכם או ילדתכן לגלות את עולמם הרגשי והפנימי ולהתחבר לכוחות שבהם ודרך כך, להתמודד עם הקשיים שמביאים לטיפול ולחזק את היחסים בבית.

הפנייה לטיפול היא הזדמנות לצמיחה עבור הילד ועבורכם. מתוך הסדק מתגלה האפשרות של האור להיכנס פנימה. שם טמונה האפשרות לריפוי, צמיחה והתפתחות.

הדס אגלמז.jpg

מטפלת באומנות

רועי גולדינר

פסיכולוג חינוכי מתמחה

בוגר פסיכולוגיה ולימודי אסיה מאוניברסיטת חיפה ופסיכולוגיה חינוכית ממכללת תל חי. עוסק בטיפול דינמי המשלב משחק, בעל חמש שנות ניסיון בעבודה עם ילדים ומתבגרים. מתמקד בבניית קשר טיפולי משמעותי לפיתוח אמון והבנה עמוקה.
תפיסתי היא שהגישה הדינמית והיצירתית מאפשרת לילדים ומתבגרים להביע את עצמם בצורה אותנטית ומעמיקה, תוך תמיכה בצמיחה האישית והתפתחותם.

רועי גולדינר.jpg
קליניקת עפולה

קליניקת עפולה

פסיכולוג חינוכי מומחה, פסיכו תרפיסט, מטפל בביופידבק, פסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי לספורטאים. 

יגאל קניגסוולד

מנהל, פסיכולוג קליני בכיר, מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה

מטפל ומאבחן ילדים, מתבגרים ומבוגרים. מדריך פסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה במסגרת השירות הפסיכולוגי של תחנת העמקים ובקליניקות פרטיות. בנוסף, מעביר סמינר מתמחים קליניים בנושא רורשך. 

יגאל עוסק רבות בתחום האבחון ובכתיבת חוות דעת מקצועיות עבור מחלקות רווחה, סביב נושאים של מסוגלות הורית והשמה חוץ ביתית של קטינים. הוא מומחה בעבודה טיפולית באוריינטציה דינמית ומערכתית עם ילדים, ובבניית מודלים של שיתוף פעולה בין הורים, בית ספר וגורמים בקהילה. 

תפיסתו היא "שטיפול פסיכולוגי מושתת על יצירה של מרחב בטוח, אמפטי ונעדר שיפוטיות עבור מטופל, אשר בו יוכל לצמוח, להעמיק מודעות כלפי רגשותיו ומניעיו, תוך גיבוש של תחושת משמעות ושיפור יכולת התפקוד".

יגאל קניגסוולד | מכון רגעים

עובדת סוציאלית קלינית

רויטל קירשברג

עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת משפחתית

את דרכי המקצועית התחלתי לפני למעלה מ- 20 שנים בתחום ההתמכרויות והטיפול במכורים לסמים ולאלכוהול. ליבת עבודתי הינה בתחום הטיפול הרגשי והמשפחתי. מטפלת באופן פרטני ו/או זוגי ומשפחתי -  במגוון קשיים רגשיים.
מתמחה בטיפול בהפרעת קשב וריכוז בדגש עם התנהגויות מאתגרות ותפקודים ניהוליים מעוכבים אצל ילדים מתבגרים ומבוגרים. מלווה הורים לאחר גירושים הנמצאים בקונפליקט בעצימות גבוהה.

בהכשרתי המקצועית אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני במסלול הקליני ומטפלת משפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי ומתאמת הורית. מומחית בטיפול מוכוון ADHD לילדים, מתבגרים ומבוגרים. משלבת בעבודתי כלים של CBT וכן כלים של DBT. בעלת ניסיון רב בטיפול במתמודדי נפש ותחלואה כפולה.
 

רויטל קירשברג.jpg

עובדת סוציאלית קלינית

עידן קאפמן

פסיכולוג קליני

נסיון עם ילדים ונוער, מבוגרים

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

נועה שטיין

פסיכולוגית התפתחותית

נסיון בטיפול ואבחון בהתפתחות הילד

Avatar 100

עובדת סוציאלית קלינית

טליה ציוולינג

מטפלת במשחק

באמתחתי, תואר B.Ed  להוראה בגיל הרך;  מטפלת באמצעות משחק – Play Therapy, מכללת אורנים; בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם טף, ילדים ונוער; המון הקשבה הכלה ורגישות, על בסיס האמון בכוחותיו, ביכולותיו ובייחודיותו של אדם.
בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בעבודה עם ילדים ובני נוער. כמטפלת זכיתי ללוות משפחות רבות שאחד מילדיהם אובחן על רצף לקויות התקשורת ועל הקשת האוטיסטית בנוסף לטיפול בילדים עם מגוון קשיים רגשיים; כל תהליך טיפולי עבור ילד או מתבגר, תמיד מלווה במפגש עם הוריהם להדרכת הורים - עבורי, מפגשים אלו מטרתם הראשונית הינה, להחזיר להורים את תחושת המסוגלות והאמונה ביכולתם להבין ולסייע לילד שלהם לצמוח ולחוות הצלחות ורגעי שמחה רבים. 

טליה צויליג.jpg

עובדת סוציאלית קלינית

נטע בומץ

פסיכולוגית בהתמחות חינוכית

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית. 
עובדת בטיפול פרטני וקבוצתי עם ילדים ונוער, ובטיפול בהורות. עורכת התערבויות מערכתיות וליווי של צוותים חינוכיים. במפגש הטיפולי, משלבת גישות מגוונות תוך קשיבות והתאמת המפגש לצורכי המטופל. הטיפול בילדים מתבצע דרך משחק ובאמצעים חווייתיים, תוך שילוב המשגות של רגשות ומחשבות. מאמינה במפגש האנושי הנותן למטופל מקום בטוח, הרואה אותו בעיניים טובות ומאפשר לו להביא את עצמו כפי שהוא. יחד נחפש  דרכים להתמודד ולגדול. ההורים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהטיפול בילד ושותפים מלאים להצלחתו.

נטע בומץ.jpg

עובדת סוציאלית קלינית

הילה קורסיה

עוס קליני MSW 

בעלת התמחות וניסיון בטיפול רגשי והדרכת הורים לילדים בגיל הרך והיסודי, בעלת רקע וניסיון רחב עם אוכלוסיות מיוחדות ומגוונות.

מאמינה שדרך המשחק והחיבור עם הילד אפשר להגיע לכל ילד ולקדם אותו מתוך תחומי העניין והפרופיל האינדוודואלי שלו.

הילה קורסיה.jpeg
bottom of page